راه اندازی آزمایشی سامانه فاتحه مجازی


مدير عامل سازمان آرامستانهاي شهرداري سبزوار از راه اندازي آزمايشي سامانه فاتحه مجازي زيارت مزار شهدا و متوفيان سبزوار خبر داد :
وي گفت با توجه به اين كه اطلاعات مربوط به متوفيان سبزوار فقط از سال 86 در سيستم ثبت گرديده . متوفيان قبل از سال 86 در دفاتر ثبت شده بود اين سازمان اقدام به جمع آوري ميداني اطلاعات متوفيات به همراه عكسبرداري از همه سنگ مزارها كرد ، همچنين پس از ورود اطلاعات مربوط به سي و پنج هزار متوفي عكس هاي قبور آنها را اضافه و در سيستم آپلود كرديم ، وي افزود با توجه به اهميت بحث زيارت شهداي گرانقدر در فاز يك اين سامانه ابتدا توانستيم سامانه زيارت مزار شهدا را بطور كامل راه اندازي كنيم .
مدير عامل سازمان آرامستانهاي شهرداري سبزوار تاكيد كرد ، كاربران محترم در تمام نقاط دنيا مي توانند پس از وارد كردن يكي از گزينه هاي جستجو متوفي مورد نظر خود را يافته و سپس با زدن دكمه مشاهده سنگ مزار متوفي را نيز مشاهده نمايند .
داريني عنوان كرد هنكام نمايش دادن سنگ مزار متوفي ، كاربر با فشردن دكمه play زير عكس سنگ مزار سيستم قرائت فاتحه ميكند .
وي بيان كرد سه گزينه هم در پايين صفحه با عنوان دلنوشته و ارسال عكس فعال مي گردد كه كاربران مي توانند ادعيه فاتحه و دلنوشته خود را به نمايش بگذارند و در صفحه متوفي براي هميشه نمايش داده مي شود .
داريني ياد آور شد كه گزينه هاي آلبوم تصاوير ، وصيت نامه شهدا ، بيوگرافي هنرمندان و پيشكسوتان و آثارهنرمندان و غيره از گزينه هايي هستند كه در دست اقدام بوده و در آينده نزديك به اين سامانه اضافه مي شوند . وي اظهار كرد سبزوار در بين شهرهاي همطراز اولين شهري مي باشد كه موفق به راه اندازي اين سامانه گرديده است .

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 605

نظرات این مطلب :

مدیرعامل

سرپرست سازمان قاسم دارینی

آب و هوای سبزوار

نظر سنجی

آمار
آمار بازدید:
کل بازدید کننده ها: 65701
کل بازدید ها:203144
بازدید امروز: 111
بازدید دیروز: 158
افراد آنلاین: 1

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین تصاویر


آخرین تصاویر

پیوندها