تقدیر وتشکر از رییس وپرسنل سازمان ارامستانها توسط شهردار سبزوار درجلسه شورای مدیران


جلسه شورای مدیران شهرداری سبزوار برگزار شد

صبح امروز، جلسه شورای معاونین، مدیران و مشاورین شهرداری به ریاست شهردار سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، در این جلسه سید علی کوشکی شهردار سبزوار در ابتدا از تلاش تیمی معاونین، مدیران و مشاورین شهرداری در خصوص اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف برای توسعه شهری سبزوار تقدیر کرد.

در ادامه جلسه روسای سازمان های آتش نشانی و آرامستان به طرح چالش های پیش روی دو سازمان مذکور پرداختند و سپس به ارائه گزارش سه ماهه از اقدامات، جذب درآمدها و بودجه این دو سازمان پرداختند که در نهایت در خصوص رفع مشکلات پیش رو این دو سازمان تصمیمات مقتضی از شورای مدیران شهرداری اتخاذ شد.

همچنین یکی دیگر از تصمیمات شورای مدیران طراحی و اخذ مجوزات لازم جهت پیاده راه بیهق و خیابان فردوسی توحید شهر بود که این موضوع به معاون معماری و شهرسازی واگذار شد تا با همکاری سایر مسئولین شهرداری اجرایی شود.

گفتنی است در این جلسه پس از ارائه گزارش توسط سازمان ها، از آقای دارینی و پرسنل این سازمان در راستای جذب درآمدها و کاهش هزینه ها در سه ماهه اول سال توسط شهردار تقدیر شد و مقرر گردید طی جلسه ای از آنها تجلیل به عمل آید.

درپایان جلسه نیز مقرر شد رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری اقدامات لازم جهت برگزاری جلسه ای با مدیران شهری در خصوص ساماندهی مشاغل مزاحم سطح شهر را برنامه ریزی تا در اسرع وقت بابت این مهم تصمیم گیری بازم صورت پذیرد

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 210

نظرات این مطلب :

مدیرعامل

سرپرست سازمان قاسم دارینی

آب و هوای سبزوار

نظر سنجی

آمار
آمار بازدید:
کل بازدید کننده ها: 114110
کل بازدید ها:289780
بازدید امروز: 137
بازدید دیروز: 116
افراد آنلاین: 1

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین تصاویر


آخرین تصاویر

پیوندها