نصب سپتيك تانك جهت تصفيه فاضلاب آرامستان بهشت رضوان و جلوگيري از مشكلات زيست محيطي و بهداشتي


سپتیک تانک ساده ترین و پر کاربردترین واحد مورد استفاده در تصفیه فاضلاب به ویژه فاضلاب های بهداشتی - انسانی است. سپتیک تانک مخزنی است که در آن فاضلاب به کمک فرایندهایی از قبیل ته نشینی، شناور سازی و بیولوژیکی تصفیه می گردد. از سپتیک تانک ها بطور گسترده ای در واحدهای مسکونی و ویلایی، مجتمع های مسکونی و اداری، کارگاه های عمرانی و ساختمانی، کارخانجات تولیدی و صنعتی، هتل ها، رستوران ها، و مجتمع های تفریحی و ورزشی استفاده می شود.

كاشت نهال در آرامستان بهشت رضوان


كاشت نهال به تعداد 400 عدد زيتون - 500 عدد توت و 100 عدد عناب به مناسبت روز درختكاري در آرامستان بهشت رضوان

کاهش استرس و افزایش طول عمر با ویتامین


کاهش استرس و افزایش طول عمر با ویتامین


ریبوفلاوین یا ویتامین B2

ریبوفلاوین یا ویتامین B2 باعث آزاد سازی انرژی از کربوهیدرات ها، پروتئین و چربی می شود. ریبوفلاوین برای تکثیر، رشد و ترمیم پوست ، مو، ناخن و مفاصل ضروری است. همچنین برای سیستم ایمنی که بدن را در مقابل بیماریها حفاظت میکند، لازم و مهم است.

دلیل انتخاب این نام ، رنگ زرد این ویتامین است که ناشی از وجود حلقه فلاوینی موجود در ساختمان آن می باشد . از ویتامینهایی است که در بسیاری از مواد غذایی موجود است اما عوارض کمبود آن گریبانگیر افراد زیادی است ، در حالیکه خود آنها ، نمی دانند این عارضه می تواند ناشی از کمبود مواد غذایی باشد...

سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سبزوار عضو اصلی هیات مدیره مجمع عمومی آرامستانهای کشور شد


سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سبزوار عضو اصلی هیات مدیره مجمع عمومی آرامستانهای کشور شد
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری سبزوار، در جلسه مجمع عمومی آرامستان های کشور که در محل سازمان شهرداریها ودهیاریهای کشور وبا حضور مشاور رئیس سازمان شهرداریها ومدیر کل حراست، مدیرکل خدمات شهری سازمان شهرداریها برگزار شد، سبزوار با پشت سر گذاشتن اصفهان، مشهد و بروجرد به عنوان عضو اصلی هیات مدیره انتخاب شد و در حال حاضر کلانشهرهای قم، اراک، یزد و شهرهای شهریار و سبزوار بعنوان اعضای اصلی واصفهان و مشهد بعنوان اعضای علی البدل می باشند.

رئیس سازمان

رئیس سازمان اسماعیل کرمی

آب و هوای سبزوار

نظر سنجی

آمار
آمار بازدید:
کل بازدید کننده ها: 122552
کل بازدید ها:329061
بازدید امروز: 44
بازدید دیروز: 59
افراد آنلاین: 1

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین تصاویر


آخرین تصاویر

پیوندها