افق ۲۰ساله آرامستان های استان تدوین می شود


با توجه به اهمیت تسریع در کیفی سازی حوزه کاری آرامستان های استان و ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای یکپارچه سازی اقدامات آرامستان های استان، نخستین جلسه هم اندیشی مدیران عامل سازمان های آرامستان های استان در محل دفتر شهری استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری سبزوار، در این جلسه رئیس گروه خدمات شهری دفتر شهری استانداری با تبیین اهمیت موضوع و ضرورت ایجاد وحدت رویه در حوزه عملکردی آرامستان های سطح استان ، به بررسی و آسیب شناسی عملکردی آرامستان های استان پرداخت.

مهندس سالم ضرورت اهتمام فزون تر به حوزه کاری آرامستان های استان را بیش از گذشته آشکار دانست و از تمامی شهرداران و مدیران ارشد شهری الزام به توجه بیشتر به این حوزه را مطالبه کرد.

در ادامه جلسه مدیران عامل سازمان های آرامستان های شهرداری های سبزوار، نیشابور و تربت حیدریه گزارشی از عملکرد خود را ارائه و نسبت به اعلام نیازهای خود اقدام نمودند.

در انتهای جلسه مقرر شد با همکاری کلیه اعضای حاضر در جلسه افق ۲۰ ساله آرامستان های استان تدوین شود، همچنین کلیه قوانین و دستورالعمل ها و ضوابط مرتبط با آرامستان ها احصاء شده و ضمن اعلام نظر از کلیه شهرداری های استان و حداکثر ظرف مدت ۲ ماه آینده سند آسیب شناسی آرامستان های استان تدوین و ارائه گردد.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
تگهای مطلب :
  • بازدید : 99

نظرات این مطلب :

مدیرعامل

سرپرست سازمان قاسم دارینی

آب و هوای سبزوار

نظر سنجی

آمار
آمار بازدید:
کل بازدید کننده ها: 52745
کل بازدید ها:154653
بازدید امروز: 35
بازدید دیروز: 137
افراد آنلاین: 1

رهنمود رهبری

رهنمود رهبری

آخرین اخبار

آخرین تصاویر


آخرین تصاویر

پیوندها